Kooli töötajad

Nimi Õpeeriala Kontakt
Kornilov, Sergei, PhD Kool pidaja esindaja, Kooli direktori k.t. sergei.kornilov@hve.edu.ee
Ridala, Svetlana, PhD Õpejuht, Matemaatikaõpetaja nina.arutyunova@hve.edu.ee
Bragina, Ljudmila, PhD Matemaatikaõpetaja ljudmila.bragina@hve.edu.ee
Grigorjev, Anatoli Ajalugu, ühiskonnaõpetus, filosoofia, uurimistöö alused, anatoli.grigorjev@hve.edu.ee
Smolyar Artur Keemia, psühholoogia, inimeseõpetus, filosoofia artur.smolyar@hve.edu.ee
Karm, Toomas Majandus- ja ettevõtlusõpe toomas.karm@hve.edu.ee
Kisseljova, Marina Bioloogia, geograafia, loodusõpetus marina.kisseljova@hve.edu.ee
Hamljuk Mihhail Muusika mihhail.hamljuk@hve.edu.ee
Lumiste, Ludmilla Eesti keel, tööõpetus ludmilla.lumiste@hve.edu.ee
Mazurov Nikolai Kehaline kasvatus nikolai.mizerov@hve.edu.ee
Peškov, Aleksandr Inglise keel aleksandr.peskov@hve.edu.ee
Toomas Karm Globaliseeruv maailm toomas.karm@hve.edu.ee
Sukacheva, Galina Füüsika, loodusõpetus galina.sukacheva@hve.edu.ee
Jelena Teder Kirjandus jelena.teder@hve.edu.ee
Šestakova, Svetlana Vene keel, kirjandus, saksa keel svetlana.shestakova@hve.edu.ee