Eelkool: Koolitee alustamine – sinu lapse järgmine suur seiklus!

Kas oled otsustanud, et Sinu lapse järgmine suur seiklus on koolitee alustamine? Meie sõbralik koolipere kutsub kõiki tulevasi esimesi klassi õpilasi kooliks valmistumise tundidesse.

Meie kogenud õpetajad aitavad lastel valmistuda kooli alguseks, tutvustades neile õppimise põhitõdesid ning loovad lapsele turvalise ja hubase keskkonna, et ta saaks õppida mängulises ja loomingulises õhkkonnas.

Tundides keskendume lugemise, kirjutamise ja arvutamise oskuste arendamisele, samuti sotsiaalsete ja emotsionaalsete oskuste arendamisele. Meie eesmärk on aidata lastel olla kooliks valmis ja teha sellest uuest kogemusest meeldiv ja edukas.

Kooliks valmistumise tunnid toimuvad meie koolis nädalavahetustel ja on avatud kõigile tulevastele esimestele klassi õpilastele. Oleme kindlad, et teie lapsel saab olema tore ja hariv kogemus.

Kui soovite oma lapsele meeldivat ja harivat koolieelset kogemust, siis tulge meiega liituma. Ootame teid meie kooli ja meie toredasse koolipere!