Kooli töötajad

Nimi Õpeeriala Kontakt
Sergei Kornilov, PhD Kooli direktori k.t. sergei.kornilov@hve.edu.ee
Svetlana Ridala, PhD Õpejuht, Matemaatikaõpetaja svetlana.ridala@hve.edu.ee
Ljudmilla Bragina, PhD Matemaatikaõpetaja ljudmilla.bragina@hve.edu.ee
Maria Okas-Ozols Eesti keele õpetaja maria.okas@hve.edu.ee
Riina Okas Asjaajaja, Õpetaja abi, eesti keel, kunst, muusika riina.okas@hve.edu.ee
Anatoli Grigorjev Ajalugu, ühiskonnaõpetus, uurimistöö alused, anatoli.grigorjev@hve.edu.ee
Viktoria Loginova Keemia, füüsika viktoria.loginova@hve.edu.ee
Toomas Karm Majandus- ja ettevõtlusõpe toomas.karm@hve.edu.ee
Marina Kisseljova Bioloogia, geograafia, loodusõpetus marina.kisseljova@hve.edu.ee
Niina Arutyunova Põhikooli Inglise keele õpetaja niina.arutyunova@hve.edu.ee
Nikolai Mizerov Kehaline kasvatus (põhikool) nikolai.mizerov@hve.edu.ee
Ada Leštšenski Inglise keel, eesti keel, kehaline kasvatus ada.lestsenski@hve.edu.ee
Olena Valgepea Globaliseeruv maailm, ajalugu, filosoofia, ühiskonnaõpetus olena.valgepea@hve.edu.ee
Jelena Teder Kirjandus jelena.teder@hve.edu.ee
Svetlana Šestakova Vene keel, kirjandus, saksa keel svetlana.shestakova@hve.edu.ee