Kooli töötajad

Nimi Õpeeriala Kontakt
Sergei Kornilov, PhD Kooli direktori k.t. sergei.kornilov@hve.edu.ee
Svetlana Ridala, PhD Õpejuht, Matemaatikaõpetaja svetlana.ridala@hve.edu.ee
Ljudmila Bragina, PhD Matemaatikaõpetaja ljudmila.bragina@hve.edu.ee
Maria Okas-Ozols Eesti keele õpetaja maria.okas@hve.edu.ee
Riina Okas Õpetaja abi, eesti keel, kunst, muusika riina.okas@hve.edu.ee
Anatoli Grigorjev Ajalugu, ühiskonnaõpetus, filosoofia, uurimistöö alused, anatoli.grigorjev@hve.edu.ee
Artur Smolyar Keemia, psühholoogia, inimeseõpetus, filosoofia artur.smolyar@hve.edu.ee
Toomas Karm Majandus- ja ettevõtlusõpe toomas.karm@hve.edu.ee
Marina Kisseljova Bioloogia, geograafia, loodusõpetus marina.kisseljova@hve.edu.ee
Niina Arutyunova Inglise keele õpetaja niina.arutyunova @hve.edu.ee
Nikolai Mizerov Kehaline kasvatus nikolai.mizerov@hve.edu.ee
Aleksandr Peškov Inglise keel aleksandr.peskov@hve.edu.ee
Galina Sukacheva Füüsika, loodusõpetus galina.sukacheva@hve.edu.ee
Jelena Teder Kirjandus jelena.teder@hve.edu.ee
Svetlana Šestakova Vene keel, kirjandus, saksa keel svetlana.shestakova@hve.edu.ee